Heti Beszámoló

Pénteken délután az U-14 döntetlennel kezdte a tavaszi szereplést.Megyei U14 Bajnokság Kelet 14. forduló Fehérgyarmati Deák – Pap SE 1-1 (0-1)Gólszerző: Kövesligeti Márk Szombaton reggel az U-16 a tabella élén tanyázó Vaját fogadta hazai pályán.Fegyelmezetten, nagyszerű játékkal fontos 3 pontot sikerült a fiúknak itthon tartani, így csak 2 pontra vagyunk a dobogó felső fokától.Megyei U16 Bajnokság Kelet 14. forduló Fehérgyarmati Deák – Vajai SE 3-1 (2-1)Gólszerzők: Kövesligeti Márk, Aranyos Dominik, Fejes Patrik Sándor (büntető)Az ifjúsági csapatunk Pap SE vendége volt. Nyír-Wetland Megye I. osztály U19 20. forduló Pap SE – Fehérgyarmati Deák 0-3 (0-1) Gólszerzők: Lukács Norbert Erik, Alapi Tamás, Paragh Máté József Vasárnap délelőtt az U-8 Mátészalkán vesz rész a Szalka Kupán, majd délután felnőtt csapatunk Túristvándiban lép pályára.Hajrá Fehérgyarmat!Hajrá Deák!