A Deákban épül a jövő!

A Fehérgyarmati Deák Ferenc Szabadidő Sportegyesületnél a 2021/2022-es évadban útnak indul a labda a megye III-as felnőtt labdarúgó bajnokságban. Szeretnénk a térség tehetséges fiataljainak lehetőséget biztosítani a sportolásra. Természetesen a jövőbeli terveink között szerepel a magasabb osztályokban szereplés is! Utánpótlás nevelés szinten már egy éve sikeresen zajlik a munka, rengeteg ügyes gyerekünk van. Hosszú távú célul tűzte ki egyesületünk, hogy utánpótlás korosztályaink akár az MLSZ által szervezett Regionális (Észak-Keleti) bajnokságokban tegyék próbára erejüket. Ezzel szeretnénk Fehérgyarmat és környéke sportéletet fejleszteni és itthon tartani a fiatal tehetségeket.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük