Heti Beszámoló

Egy tucat pont a hétvégén 4 mérkőzés, 4 győzelem!Minden bajnokságban szereplő csapatunk megnyerte bajnoki mérkőzését ezen a héten!45 rúgott és 1 kapott gól született a négy mérkőzésen!Megyei U14 Bajnokság Kelet 17. forduló Milota SE – Fehérgyarmati Deák 0-8 (0-5)Gólszerzők: Kövesilegti Márk 3, Varga Zalán 2, Tölgyessy Máté, Baráth Bajnok, Puskás Róbert Megyei U16 Bajnokság Kelet 17. forduló Nyírmeggyes SK – Fehérgyarmati Deák 0-5 (0-2)Gólszerzők: Kövesligeti Márk 2, Jadallah Rashid Áron, Somotóczki Bence, Gaál DávidNyír-Wetland Megye I. osztály U19 23. forduló Nyírgyulaj KSE – Fehérgyarmati Deák 1-13 (0-6)Gólszerzők: Kóczé Szabolcs 5, Alapi Tamás 2, Paragh Máté József 2, Kósa Márk, Farkas Sándor, Szász Máté, Kiss Martin.Megyei III. osztály Szamos csoport 17. forduló Fehérgyarmati Deák – Porcsalma DSZSE 19-0 (8-0)Gólszerzők: Kóczé Szabolcs 5, Farkas Sándor 4, Bartha Krisztián 2, Bornemissza István 2, Aranyos Csaba, Kondor Gábor, Kálló Attila, Karmacsi Attila, Alapi Tamás, Kósa Márk.Hajrá Fehérgyarmat!Hajrá Deák!