Heti Beszámoló

Szombaton kora délután az ifjúsági csapatunk Nagyhalászt fogadta hazai pályán.Mivel a Tarpa – Nagyhalász megye 1. osztályú mérkőzés későbbi időpontban kerül lejátszásra, így a nagyhalászi ificsapat több megye 1-ben szereplő fiatal tehetséges játékossal érkezett hozzánk.Az első félidőben megérdemelten szerezték meg a fiaink a vezetést és 1-0-ás eredménnyel mentek szünetre. A második félidőben is nagyon színvonalas játékot mutatott be mindkét csapat, sok lehetőségünk volt lezárni a mérkőzést, de a megnyugtató gól csak a 86. percben érkezett, s így alakult ki a 2-0-ás végeredmény. Nyír-Wetland Megye I. osztály U19 24. forduló Fehérgyarmati Deák – Nagyhalászi SE 2-0 (1-0)Gólok: Aranyos Csaba, Farkas Sándor Vasárnap a felnőtt Penyigén lépett pályára Nehéz mérkőzésre számítottunk és az is lett belőle.Sajnos a szombati mérkőzés is látszott a csapat játékán, akarat gyengén, fáradtan és alázat nélkül léptünk pályára. A pálya minősége és az időjárás se nekünk kedvezett.A hazai csapat a mérkőzés elején megszerezte a vezetést, de még az első félidőben sikerült ledolgozni a hátrányt.A második félidő végén egy büntetőből szerzett góllal sikerült megszerezni a győzelmet.Talán az eddigi legnehezebb 3 pontot sikerült begyűjteni gyenge játékkal, de ez a 3 pont értékén nem változtat, továbbra is marad a 100%-os mérleg.Megyei III. osztály Szamos csoport 18. forduló Penyige SE – Fehérgyarmati Deák 1-2 (1-1)Gólok: Kóczé Szabolcs, Karmacsi Csaba A felnőtt csapatunkra háromhetes pihenő vár, így legközelebb május 15.-én lépünk pályára hazai környezetben Méhtelek csapata ellen.További sok sikert kívánunk a Nagyhalásznak és a Penyigének!Áldott Húsvéti Ünnepeket Kívánunk Minden Kedves Szurkolónknak!Hajrá Fehérgyarmat!Hajrá Deák!